www.ahdevefa.liyiz.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ahdevefa.liyiz.biz

XxHackeDxX

AnasayfaGıyabenGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

coookkk komiikkk lütfeeeennn okuuu :D

5 posters
YazarMesaj
SALİK
Administratör
Administratör
SALİK

Ünvan : salik
Ruh Hali : coookkk komiikkk lütfeeeennn okuuu  :D Centil10

coookkk komiikkk lütfeeeennn okuuu  :D Empty
MesajKonu: coookkk komiikkk lütfeeeennn okuuu :D   coookkk komiikkk lütfeeeennn okuuu  :D Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 12:09 pm

Ateistin biri

Ateistin biri, doga, tabiata hayran kalarak ormanin icinde dolaniyormus. „Tabiat ne güzel agaclar, renkler yaratmis.“ Diye düsünerek dolasirken aniden karsisina kocaman, vahsi ayi cikar, ateist adam korkar ve kacmaya baslar. Ateist önde ayi arkada kosarken ayi sonunda adami yakalar altina alir. Ayi tam pencesini kaldirip adama vurmak üzere iken ateist adam can havli ile „Allah`im yardim eyle” diye bagirir. Bir anda hersey donar; nehir akmaz, rüzgar esmez, yapraklar kimildamaz olur. Ayida pencesi havada öylece donakalir.

Hemen yanibaslarinda bir isik belirir, isigin icinden birses söyle der „hani sen Allah tanimazdin, adina bile tahammül edemezdin, simdi ne oldu?“ Ateist utanarak basini öne eger. Isiktaki ses devam eder. „hadi dile ne dilersen, kabul edilecektir.“ Ateist adam „ ben simdi iman ettim desem buna yüzüm yok, bunu istemeye hakkim da yok, ama bu ayi iman ederse belki benim kurtulma sansim olur, ben ayinin iman etmesini istiyorum“ der. Isiktaki ses „diledigin kabul olacaktir“ diye cevap verir ve kaybolur. O anda yeniden rüzgar esmeye, nehir akmaya, yapraklar kimildamaya baslar. Ayinin ateiste inmek üzere kalkan pencesi yere iner ve sonra ayi iki pencesini göge dogru kaldirarak söyle dua eder. „Ey Allah`im senin rizan icin oruc tuttum, sana inandim, senin rizkinla orucumu aciyorum.“
Mu@YMe
Reisül Küttap
Reisül Küttap
Mu@YMe

Rep Puan : 57
Ruh Hali : coookkk komiikkk lütfeeeennn okuuu  :D Kizgin10

MesajKonu: Geri: coookkk komiikkk lütfeeeennn okuuu :D   coookkk komiikkk lütfeeeennn okuuu  :D Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 12:36 pm

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
harikaydı gerçekten
emeğine sağlık
gül
KıZıL_LaLe
Dost Üye
Dost Üye
KıZıL_LaLe

Rep Puan : 4
Ruh Hali : coookkk komiikkk lütfeeeennn okuuu  :D Ssstt10

MesajKonu: Geri: coookkk komiikkk lütfeeeennn okuuu :D   coookkk komiikkk lütfeeeennn okuuu  :D Icon_minitimeSalı Tem. 15, 2008 4:01 pm

Very Happy oley teşekkür
Şehide

Şehide

Ünvan : GÜL ( Bülbülümün gülü)
Rep Puan : 3

MesajKonu: Geri: coookkk komiikkk lütfeeeennn okuuu :D   coookkk komiikkk lütfeeeennn okuuu  :D Icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 12:22 pm

Çok güzeldi, paylaşımın için sağol Salik kardeşim Laughing Laughing
Zeynebül-Kübra
Moderatör
Moderatör
Zeynebül-Kübra

Rep Puan : 8

MesajKonu: Geri: coookkk komiikkk lütfeeeennn okuuu :D   coookkk komiikkk lütfeeeennn okuuu  :D Icon_minitimePerş. Tem. 17, 2008 6:02 pm

Laughing Laughing Laughing çok güzeldiii:D emeğinize sağlık.

coookkk komiikkk lütfeeeennn okuuu :D
1 sayfadaki 1 sayfası