www.ahdevefa.liyiz.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ahdevefa.liyiz.biz

XxHackeDxX

AnasayfaGıyabenGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Affet Allah'ım

3 posters
YazarMesaj
Zeynebül-Kübra
Moderatör
Moderatör
Zeynebül-Kübra

Rep Puan : 8

Affet Allah'ım Empty
MesajKonu: Affet Allah'ım   Affet Allah'ım Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 5:51 pm

Rabbim binbir günah ile kapına geldim, sana sığındım, sana dayandım, sanadır tüm sarılışım, sanadır sevgim.

Elimde şahadet karanfilleri, kalbimde pişman olmuş bir çocukla önünde diz çöküyorum.

Sen esirgeyen, sen bagışlayan, sen affedensin, affet bizi ALLAH' ım.

Her sabah uyanıyorsa gözlerimiz, her sabah yeni bir gün doğuyorsa, mevsimler degişiyor ve biz buna şahid oluyorsak, bize tevbe etmek için yeni bir firsat daha verdiğin için sana hamd ile teşekkür ediyoruz.

İlahi, bizi gözleri kör bakan, kulağını tüm seslere kapamış, kalbindeki sıcaklıgı yitirmiş insanlık zincirinin çürük bir halkası eyleme.

Senden başka kimsemiz yok ilahi, önünde diz çökeceğimiz, uğruna sevda sarkıları besteleyecegimiz, yolunda canımizı verecegimiz, gözyaslarımızı huzurunda utanmadan dökeceğimiz kimsemiz yok senden başka...

Eğer sevgini yüreğimizden alırsan, biz kaybedenlerden oluruz, ebedi azabını hak edenler arasında saf tutarız, bize acı, bize merhamet et , bizi yolu dosdoğru olanların kervanında yolcu kıl Rabb' im... Suspect

amin..
denizfeneri
Moderatör
Moderatör
denizfeneri

Rep Puan : 16
Ruh Hali : Affet Allah'ım Olgun10

Affet Allah'ım Empty
MesajKonu: Geri: Affet Allah'ım   Affet Allah'ım Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 8:11 pm

AMİN AMİN AMİN ALLAH razı olsun kardeşim emeğine sağlık
Mu@YMe
Reisül Küttap
Reisül Küttap
Mu@YMe

Rep Puan : 57
Ruh Hali : Affet Allah'ım Kizgin10

Affet Allah'ım Empty
MesajKonu: Geri: Affet Allah'ım   Affet Allah'ım Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 8:35 pm

amin amin amin ecmain

canıım güzel zeynebim
bu güzel duaya amin dememize vesile olduğun için
ALLAH-U ZUL CELAL SENDEN RAZI OLSUN
yüreğine sağlık

senmi yazdın yoksa

Affet Allah'ım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-