www.ahdevefa.liyiz.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ahdevefa.liyiz.biz

XxHackeDxX

AnasayfaGıyabenGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Filistinli Çocuklar : Ey Türkiyeli Müslümanlar Size Sesleniyoruz

3 posters
YazarMesaj
selahaddineyyubi
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
selahaddineyyubi

Ünvan : Kudüsün Fatihi
Rep Puan : 8

Filistinli Çocuklar : Ey Türkiyeli Müslümanlar Size Sesleniyoruz Empty
MesajKonu: Filistinli Çocuklar : Ey Türkiyeli Müslümanlar Size Sesleniyoruz   Filistinli Çocuklar : Ey Türkiyeli Müslümanlar Size Sesleniyoruz Icon_minitimeÇarş. Haz. 11, 2008 11:35 am

Filistinli Çocuklar : Ey Türkiyeli Müslümanlar Size Sesleniyoruz 4204315956eb

Birleşmiş Milletlere sesleniyoruz

İslam Konferansı Örgütüne sesleniyoruz

Arap ulusuna sesleniyoruz

Arap halklarına ve Arap Birliği teşkilatına sesleniyoruz

Avrupa Birliği’ne sesleniyoruz

Ve hepinize sesleniyoruz

Ve diyoruz ki:

İşte Filistinin çocukları burada,

Baskı altında ve açlıkla ölüyorlar.

Hastalıklarla ve acı çekerek ölüyorlar

Onlar bütün insanlığa imdat çağrısı yapıyorlar,

Tüm Arap toplumlarına ve İslâm ümmetine seslerini duyurmaya çalışıyorlar

Filistin toprakları üzerinde demokrasinin katledilmesine bilfiil yardımcı olan, yaşananlara sessiz kalan ve hiçbir şeyi harekete geçirmeyen Birleşmiş Milletlere sesleniyorlar,

Tüm özgür insanlara diyoruz ki

Bu size Filistinli çocukların çağrısıdır,

Tüm özgürlük savunucularına çağrımızdır.

Bu, Filistini ve Aksayı seven bütün herkese çağrımızdır.

Bu, size mesajımızdır.

Mesajımızı iyi duyuyor musunuz?

Eğer duyuyorsanız belki bizim için harekete geçersiniz, belki bizim için bir şeyler yaparsınız.

Filistin toprağından, onur ve direniş toprağından size sesleniyoruz:

Kudüsün damarları kesiliyor ve size sesleniyor: Kim beni kurtaracak, kim benim yardımıma koşacak ? Allah rızası için lütfen beni duyun! Allah rızası için bana kulak verin. Kim beni kurtaracak ?

Kardeş Mısıra çağrımız

Gücünüzü ne zaman ortaya koyacak, ne zaman kararlı bir çıkış yapacaksınız ? Kapılarınızı ne zaman bize açacaksınız ? Bizi kurtarmak ve bize yardımcı olmak için ne zaman harekete geçeceksiniz?”

Kardeş halklara çağrımız

Hasta halimle ve acılarımla size bu çağrıyı yöneltiyorum. Ey inanç ve onur sahipleri! Kalpleriniz bizimle, gönülleriniz bizimle, fakat suskunluğun daha fazla sürmesini istemiyoruz.

Kardeş Ürdüne çağrımız

Allah rızası için bize biraz yüzünüzü çevirin. Ne zaman bizi kurtarmak için harekete geçeceksiniz ? Ne zaman bizi kurtarmak için harekete geçeceksiniz ?

Kardeş Türkiyeye çağrımız

Size İslâm kardeşliğiyle sesleniyoruz ve size derinlere dayanan kökleri hatırlatıyoruz. Bu beldeler yine sizleri bekliyor. Bizi ümit kırıklığına uğratmayın.

Kardeş Cezayire çağrımız

Size yaralı ve aç bir halde sesleniyorum. Size diyorum ki bize ne ile isterseniz ve ne şekilde isterseniz yardımcı olun. Sizi yanımızda görmemiz ve bizimle birlikte olduğunuzu hissetmemiz bile bize yeter.
http://selman.turkproforum.net/portal.htm
Mu@YMe
Reisül Küttap
Reisül Küttap
Mu@YMe

Rep Puan : 57
Ruh Hali : Filistinli Çocuklar : Ey Türkiyeli Müslümanlar Size Sesleniyoruz Kizgin10

MesajKonu: Geri: Filistinli Çocuklar : Ey Türkiyeli Müslümanlar Size Sesleniyoruz   Filistinli Çocuklar : Ey Türkiyeli Müslümanlar Size Sesleniyoruz Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 12:25 pm

Size İslâm kardeşliğiyle sesleniyoruz ve size derinlere dayanan kökleri hatırlatıyoruz. Bu beldeler yine sizleri bekliyor. Bizi ümit kırıklığına uğratmayın.
Suspect Suspect Suspect Suspect
yalniz_kral
Dost Üye
Dost Üye

Rep Puan : 9
Ruh Hali : Filistinli Çocuklar : Ey Türkiyeli Müslümanlar Size Sesleniyoruz Aggres10

MesajKonu: Geri: Filistinli Çocuklar : Ey Türkiyeli Müslümanlar Size Sesleniyoruz   Filistinli Çocuklar : Ey Türkiyeli Müslümanlar Size Sesleniyoruz Icon_minitimePaz Tem. 06, 2008 4:58 pm

Mu@YMe demiş ki:

Suspect Suspect Suspect Suspect

flower Crying or Very sad pale pale Crying or Very sad

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-